5.SINIF SOSYAL BİLGİLER ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden Sosyal Bilgiler özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

5.Sınıf Sosyal Bilgiler Özel Ders

5.Sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerin verdiği birebir ders eğitimleridir. Mert Eğitim Merkezi’nden özel ders randevusu alarak sosyal bilgiler özel ders eğitiminizi alabilirsiniz. 1 Ders 40 dakika sürer. Randevunuzu alırken kaç ders almak istediğinizi belirterek yerinizi ayırtabilirsiniz.

5.Sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimleri ister sınava yönelik ister LGS gibi gelecek belirleyici sınavlara yönelik olmak üzere alınabilir. İhtiyaç durumunda veya düzenli olarak birebir sosyal bilgiler özel dersi alma imkanına sahipsiniz. Sosyal bilgiler gibi tüm dersler en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri tarafından işlenir.

5.Sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimlerinde öğrencilerin sosyal bilgiler ders konularındaki eksikleri giderilir. Kısa sürede eksikleri giderilen öğrenciler LGS sınavına yönelik çalıştırılarak sınava en iyi şekilde hazırlanmaları sağlanır. Düzenli olarak sosyal bilgiler özel ders alan öğrencilerin sosyal bilgiler testinden çıkardığı netler son derece yüksek olmaktadır.

5.Sınıf sosyal bilgiler özel ders eğitimini birebir alabileceğiniz gibi bir arkadaşınızla da alabilirsiniz. İki kişi özel ders alındığında ücret yarı yarıya paylaşılmakta, herhangi bir ders bedeli artışı söz konusu olmamaktadır. Dileyen öğrenciler eşdeğer seviyedeki arkadaşlarıyla iki kişi özel ders alarak aynı eğitim bedeline daha fazla ders alma imkanına sahiptir.