İletişim

  • Telefon : 0216 388 82 34
  • Email : mert@mertetut.com
  • Adres : Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe

Ulaşım

Maltepe – Kadıköy minibüs caddesi üzerindeyiz. Maltepe, Küçükyalı ilçesine bağlı olmamıza rağmen Bostancı’ya çok yakınız. Öğrencilerimiz Pendik’ten, Ataşehir’den, Kadıköy’den de kolayca bize ulaşabilirler.

Hakkımızda

Mert Eğitim Merkezi Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı gerekli tüm ruhsatları alınmış , 5 katlı bir binanın 3. katında en son teknolojik donanıma sahip 32 adet kamera ile her bölümü izlenebilen, son derece temiz ve güvenli bir eğitim kurumudur.

5.Sınıf Matematik Özel Ders

5.sınıf matematik özel ders eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. En az 5 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi matematik öğretmenleri tarafından yapılan matematik özel dersleri ile öğrenciler matematik derslerinde başarıyı kısa sürede yakalamaktadır.

5.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin eksiklerini gidermek, anlamadıkları veya kendilerini eksik hissettikleri matematik konularında öğrencilerin bilgi seviyelerini yükseltmek ve öğrencileri matematik derslerinde rahatlıkla soru çözebileceği hale getirmek amacıyla yapılmaktadır.

5.sınıf matematik özel ders eğitimlerinde bol bol konu anlatımı ve soru çözümü yapılarak öğrencinin matematik konularına hakim olması sağlanmaktadır. Konulara hakim olan öğrenciler soru çözümlerinde de rahat etmekte, 6.sınıf matematik dersi konularında ve 7.sınıf matematik dersi konularında son derece başarılı olmaktadır. Matematik dersinde öğrencinin temel bilgisi en önemli kriterdir. Eğer bir öğrencinin matematik temeli sağlamsa gelecekte matematik derslerinde o derece kolaylık yaşamaktadır.