5.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

5.Sınıf Matematik Özel Ders

5.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrencilerin en az 10 yıl deneyimli öğretmenlerden destek alması dersin verimini artırıcı önemli bir kıstastır. Mert Eğitim Merkezi’nde görev alan matematik öğretmenleri en az 10 yıl deneyime sahiptir. Aileler, öğrencilerinin Mert Eğitim Merkezi’nden matematik özel ders desteği aldıklarında dersten verim almaları konusunda kuşkusuzdur. İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi matematik öğretmenlerinin Mert Eğitim Merkezi’nde olduğu bilinmektedir.

5.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler eksik oldukları konuları hızla giderir. Eksiklerini gidermiş öğrenciler hem okul notlarından hem de bursluluk gibi sınavlardan yüksek puanlar elde eder. Öğrenciler düzenli olarak matematik desteği aldıklarında müfredat takip edilerek başarı kesinleştirilir. Ders sabitlemiş öğrenciler her hafta belirledikleri gün ve saatler için özel ders alabilir.

5.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinin sonucunda binlerce öğrenci okul notlarını yükseltmiş ve sınıfta tahtaya rahatlıkla kalkar hale gelmiştir. Öğrencilerin matematik desteği alması okul başarısını artıran en büyük etkendir. Her öğrenci matematik dersinde problem yaşamakta, zorluk çekmektedir. Öğrencinin ihtiyacı olan matematik takviyesini öğrenciye sunduğunuzda öğrencinin geleceğini şekillendirdiğinizin bilincinde olmanız önemlidir.

5.sınıf matematik özel ders eğitimleri Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde yapılmaktadır. En az 5 yıl deneyimli, İstanbul Anadolu Yakası’nın en iyi matematik öğretmenleri tarafından yapılan matematik özel dersleri ile öğrenciler matematik derslerinde başarıyı kısa sürede yakalamaktadır.

5.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin eksiklerini gidermek, anlamadıkları veya kendilerini eksik hissettikleri matematik konularında öğrencilerin bilgi seviyelerini yükseltmek ve öğrencileri matematik derslerinde rahatlıkla soru çözebileceği hale getirmek amacıyla yapılmaktadır.

5.sınıf matematik özel ders eğitimlerinde bol bol konu anlatımı ve soru çözümü yapılarak öğrencinin matematik konularına hakim olması sağlanmaktadır. Konulara hakim olan öğrenciler soru çözümlerinde de rahat etmekte, 6.sınıf matematik dersi konularında ve 7.sınıf matematik dersi konularında son derece başarılı olmaktadır. Matematik dersinde öğrencinin temel bilgisi en önemli kriterdir. Eğer bir öğrencinin matematik temeli sağlamsa gelecekte matematik derslerinde o derece kolaylık yaşamaktadır.