4.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Özel derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça özel ders alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

4.Sınıf Matematik Özel Ders

4.sınıf matematik özel ders desteği alınabilecek en uygun sınıflardan biridir. Öğrencilerin matematik temelinin atıldığı bu yaşlarda dikkatli olunması gerekmektedir. Öğrenciler konuları en iyi şekilde kavrayarak ilerlerse ileriki dönemlerde matematik dersinde son derece rahat edebilecek ve başarılı olacaktır. Herhangi bir matematik konusunda eksiklik hisseden 4.sınıf öğrencisine destek vermek kritik bir öneme sahiptir. Öğrenci ihtiyacı olan desteği bu dönemde alabilirse matematik dersinde başarılı olması kaçınılmazdır.

4.sınıf matematik özel ders desteği alan öğrenciler okul derslerinde ve ileriki dönemde yapılan lise giriş ve üniversite giriş sınavlarında sağlam bir temele sahip olmanın ayrıcalığıyla hareket etmektedir. Sayısal derslerde başarılı olmanın püf noktası matematik temelini sağlam tutmaktır. 4.Sınıf matematik temelini sağlam tutmak açısından son derece uygun bir zaman dilimidir. Öğrenci bu zaman diliminde matematik dersini ne kadar sıkı tutarsa ve eksik olduğu konuları iyi bir şekilde öğrenerek ilerlerse başarılı olacağı kesindir.

4.sınıf matematik özel ders eğitimlerinde öğrenciler birebir olarak en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından eğitim alır. Öğrencinin eksik olduğu konular deneyimli öğretmen tarafından tespit edilerek hemen eksikler giderilmeye başlanır. Matematik sevgisi bu yaşlarda öğrencilere aşılanmazsa ileride büyük sorun haline gelebilir. Öğrenciler yapabildikleri dersleri sever, bu sebeple matematik dersinde zorluk çeken öğrencilere birebir matematik takviyesi aldırmak önemlidir. Öğrenci yapabildiğini gördükçe hem kendine güveni gelir, hem de matematik dersinden korkmamayı öğrenir.

4.sınıf matematik özel ders eğitimleri temiz, ferah, güzel, aydınlık, özel tasarımı yapılmış özel ders kabinlerinde, uzman, genç, güler yüzlü, sevecen, branşında iddialı, işini aşk ile yapan matematik öğretmenleriyle, sizin çocuğunuz arasında birebir ders şeklinde gerçekleşir. Öğretmenlerimiz özel derste sadece sizin çocuğunuzun eksiklerini gidermeye odaklıdırlar. Konu tekrarlarını yaptırıp, yeni konuları öğretirler.

4.sınıf matematik özel ders eğitimlerine, okulun açılması ile başlanılırsa düzenli olarak öğrencinin ihtiyacına göre her hafta ders alındığında başarı mutlaka elde edilmektedir. Üstelik hiçbir konu öğrenilmeden geçilmemiş olunur. Bir yandan da okul sonlarında olacak büyük sınavlara da hazırlanılmış olunur.

4.sınıf matematik özel ders eğitimlerine her hafta gelmek zorunda değilsiniz. Yazılı zamanlarında 4.sınıf matematik özel ders randevusu alıp, yazılıya yönelik öğretmenle birebir çalışılabilir ya da anlamadığınız konularda matematik özel ders randevusu alabilirsiniz. Anlamadığınız konuyu öğrenmek amacıyla da 4.sınıf matematik özel derslerine katılabilirsiniz.