-
-

3.Sınıf İngilizce Özel Ders

3.sınıf İngilizce özel ders eğitiminde diğer derslerde olduğu gibi 1 ders 40 dakika sürmektedir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta ders alabilme ayrıcalığına sahiptir. Özel derslerin en önemli farklılığı derslerin birebir olarak yapılması, öğrencinin gelişiminin öğretmen tarafından takip edilmesi ve istenilen gün ve saatlerde alınabilmesidir.

3.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri alanında uzman İngilizce eğitmenleri tarafından verilmektedir. İngilizce öğretmenleri öğrencilerin İngilizce derslerini sevmelerini hedefleyerek dersleri bu kapsamda anlatır. Öğrenciler İngilizce dersleriyle kısa zamanda notlarını yükseltebilir ve İngilizce’yi kullanabilecek seviyeye kısa sürede erişebilir.

3.sınıf İngilizce özel ders ihtiyacı olan öğrenciler için veliler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu alabilirler. Öğrenciler randevularını aldıktan sonra Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde derslerini alabilir. Öğrencilerin ders iptallerinde 24 saat önceden haber vermeleri önemle rica olunur.

3.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerini İngilizce’yi öğrenmek adına alabileceğiniz gibi sınavlardan önce notların yüksek olması adına da alabilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyacına göre yapılan İngilizce özel dersler ile kısa sürede verim alabilirsiniz.

Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe