12.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

12.Sınıf Matematik Özel Ders

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri üniversite giriş sınavına yönelik olarak yapılan en önemli eğitimlerdendir. Hangi alandan hazırlandığınız önemli olmaksızın üniversite giriş sınavının 1.oturumu olan TYT sınavına güçlü bir hazırlık yapmak zorundasınız. Sayısal öğrencilerin ekstra olarak 2.oturum sınavı olan AYT sınavına da en iyi şekilde hazırlanması gerekmektedir. Eğer iyi üniversitelerin iyi bölümlerini hedefliyorsanız sınava en iyi şekilde hazırlanmanız gerekmektedir.

12.Sınıf matematik özel ders takviyesi tamamen üniversite giriş sınavına yönelik olabileceği gibi önceki senelerdeki eksikleri gidermek adına da olabilir. Birebir matematik dersleri ile öğrencilerin güzel bir gelecek kazanmalarını Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri ile sağlamaktayız. Öğrencilerin nitelikli matematik öğretmenlerinden aldıkları birebir takviyelerle eksiklerini gidermesi ve sınava en iyi şekilde hazırlanması sağlanır.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri en önemli özel ders takviye eğitimlerindendir. Öğrencilerin eksik olduğu matematik konuları ne denli az olursa öğrencinin o konularla ilgili soru çözerek bir an önce eksiklerini gidermesi de o denli kolay olmaktadır. Üniversite giriş sınavına hazırlanırken bol soru çözmek inanılmaz bir öneme sahiptir. Her matematik konusundan yüzlerce soru çözmüş olmak sınavda çıkabilecek sorulara hazırlık açısından çok değerlidir.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin eksik oldukları konuların üzerinde yoğunlaşılarak birebir gerçekleştirilir. İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi'nde lise öğrencilerine matematik eğitimi vermektedir. Öğrenciler düşük not aldıkları zaman özel ders alma ihtiyacı hissederler. Düzenli olarak özel ders aldıktan sonra öğrenciler düşük notlarını düzeltecek bilgiye ve deneyime ulaşır.

12.Sınıf matematik özel ders alan bir öğrenci öğrendiği konuyla ilgili dersten sonra mutlaka konuyu unutmadan bol soru çözümü yapmalıdır. Sonraki dersinde de çözemediği soruları işaretleyerek öğretmenine özel dersinde sormalıdır. Öğrenci bu şekilde çalışırsa kesin olarak başarıyı yakalar ve o konuyla ilgili tüm soruları çözer. Matematik dersinde temel olan konularla ilgili bol soru çözmektir. Soru çözen öğrenciler öncelikle soru türlerini tanıyarak tecrübelerini artırır. Sonrasında soru türlerine göre hangi çözüm yöntemlerini uygulayacağını belirleyebilir.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, matematik öğretmenliği formasyonlu eğitimcilerdir. Öğretmenlerin ders anlatımlarındaki başarısı öğrencilerin ders notlarındaki artışı sağlamaktadır. Bunun yanında matematik özel dersleriyle öğrenciler üniversite giriş sınavına da hazırlanmış olur, çıkabilecek tüm soruları rahatlıkla çözebilecek seviyede matematik bilgisine ulaşır.

Matematik öğretmeni olarak en az 10 yıldır eğitim veren matematik branş öğretmenleri 12.sınıf öğrencilerine birebir matematik dersleri vermektedir. Öğrenci kendini eksik hissettiği konularda dilediği hedefe yönelik (Üniversite giriş sınavı, okul sınavı, matematik olimpiyatları vb.) destek alabilir. 12.Sınıf matematik özel ders desteği almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan randevu oluşturmaktır. İstediğiniz gün ve saatte istediğiniz yoğunlukta özel derslerinizi yapabilirsiniz.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri birebir özel ders sınıflarında gerçekleştirilmektedir. Öğrenci daha önceden belirlediği gün ve saatler için randevu oluşturarak dilediği yoğunlukta özel ders yapabilir. 12.Sınıf yani lise son öğrencilerinin matematik dersinde başarıyı yakalayabilmeleri ancak ve ancak iyi bir konu anlatımına ve bol soru çözümüne bağlıdır. Öğrenciler konu anlatımlarından sonra soru çözümleri yaparak çözemedikleri, takıldıkları soruları öğretmenlerine sorabilir. Birebir olarak aynı öğretmenle özel ders yapılabilir ve ilerleme daha hızlı şekilde gerçekleşebilir.

Matematik derslerinde dikkat edilmesi gerekilen şey matematiğin Edebiyat, Biyoloji, Coğrafya, Tarih gibi ezbere dayalı olmadığıdır. Yani konu anlatımları çalışılıp bir sınava girildiğinde tamamen hüsranla karşılaşılabilir. Bu sebeple matematik konu anlatımları çalışıldıktan sonra kesinlikle soru çözümü yapılmalıdır. 12.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde eksikler tamamlanmalı, geleceğin belirlendiği sınavlara eksiksiz ve hazır olunmalıdır.