12.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

12.Sınıf Matematik Özel Ders

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri üniversite giriş sınavına yönelik olarak yapılan en önemli eğitimlerdendir. Hangi alandan hazırlandığınız önemli olmaksızın üniversite giriş sınavının 1.oturumu olan TYT sınavına güçlü bir hazırlık yapmak zorundasınız. Sayısal öğrencilerin ekstra olarak 2.oturum sınavı olan AYT sınavına da en iyi şekilde hazırlanması gerekmektedir. Eğer iyi üniversitelerin iyi bölümlerini hedefliyorsanız sınava en iyi şekilde hazırlanmanız gerekmektedir.

12.Sınıf matematik özel ders takviyesi tamamen üniversite giriş sınavına yönelik olabileceği gibi önceki senelerdeki eksikleri gidermek adına da olabilir. Birebir matematik dersleri ile öğrencilerin güzel bir gelecek kazanmalarını Mert Eğitim Merkezi’nde en az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri ile sağlamaktayız. Öğrencilerin nitelikli matematik öğretmenlerinden aldıkları birebir takviyelerle eksiklerini gidermesi ve sınava en iyi şekilde hazırlanması sağlanır.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri en önemli özel ders takviye eğitimlerindendir. Öğrencilerin eksik olduğu matematik konuları ne denli az olursa öğrencinin o konularla ilgili soru çözerek bir an önce eksiklerini gidermesi de o denli kolay olmaktadır. Üniversite giriş sınavına hazırlanırken bol soru çözmek inanılmaz bir öneme sahiptir. Her matematik konusundan yüzlerce soru çözmüş olmak sınavda çıkabilecek sorulara hazırlık açısından çok değerlidir.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin eksik oldukları konuların üzerinde yoğunlaşılarak birebir gerçekleştirilir. İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi'nde lise öğrencilerine matematik eğitimi vermektedir. Öğrenciler düşük not aldıkları zaman özel ders alma ihtiyacı hissederler. Düzenli olarak özel ders aldıktan sonra öğrenciler düşük notlarını düzeltecek bilgiye ve deneyime ulaşır.

12.Sınıf matematik özel ders alan bir öğrenci öğrendiği konuyla ilgili dersten sonra mutlaka konuyu unutmadan bol soru çözümü yapmalıdır. Sonraki dersinde de çözemediği soruları işaretleyerek öğretmenine özel dersinde sormalıdır. Öğrenci bu şekilde çalışırsa kesin olarak başarıyı yakalar ve o konuyla ilgili tüm soruları çözer. Matematik dersinde temel olan konularla ilgili bol soru çözmektir. Soru çözen öğrenciler öncelikle soru türlerini tanıyarak tecrübelerini artırır. Sonrasında soru türlerine göre hangi çözüm yöntemlerini uygulayacağını belirleyebilir.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, matematik öğretmenliği formasyonlu eğitimcilerdir. Öğretmenlerin ders anlatımlarındaki başarısı öğrencilerin ders notlarındaki artışı sağlamaktadır. Bunun yanında matematik özel dersleriyle öğrenciler üniversite giriş sınavına da hazırlanmış olur, çıkabilecek tüm soruları rahatlıkla çözebilecek seviyede matematik bilgisine ulaşır.

Matematik öğretmeni olarak en az 10 yıldır eğitim veren matematik branş öğretmenleri 12.sınıf öğrencilerine birebir matematik dersleri vermektedir. Öğrenci kendini eksik hissettiği konularda dilediği hedefe yönelik (Üniversite giriş sınavı, okul sınavı, matematik olimpiyatları vb.) destek alabilir. 12.Sınıf matematik özel ders desteği almak için tek yapmanız gereken 0216 388 82 34 numaralı telefondan randevu oluşturmaktır. İstediğiniz gün ve saatte istediğiniz yoğunlukta özel derslerinizi yapabilirsiniz.

12.Sınıf matematik özel ders eğitimleri birebir özel ders sınıflarında gerçekleştirilmektedir. Öğrenci daha önceden belirlediği gün ve saatler için randevu oluşturarak dilediği yoğunlukta özel ders yapabilir. 12.Sınıf yani lise son öğrencilerinin matematik dersinde başarıyı yakalayabilmeleri ancak ve ancak iyi bir konu anlatımına ve bol soru çözümüne bağlıdır. Öğrenciler konu anlatımlarından sonra soru çözümleri yaparak çözemedikleri, takıldıkları soruları öğretmenlerine sorabilir. Birebir olarak aynı öğretmenle özel ders yapılabilir ve ilerleme daha hızlı şekilde gerçekleşebilir.

Matematik derslerinde dikkat edilmesi gerekilen şey matematiğin Edebiyat, Biyoloji, Coğrafya, Tarih gibi ezbere dayalı olmadığıdır. Yani konu anlatımları çalışılıp bir sınava girildiğinde tamamen hüsranla karşılaşılabilir. Bu sebeple matematik konu anlatımları çalışıldıktan sonra kesinlikle soru çözümü yapılmalıdır. 12.Sınıf matematik özel ders eğitimlerinde eksikler tamamlanmalı, geleceğin belirlendiği sınavlara eksiksiz ve hazır olunmalıdır.

12.Sınıf matematik özel ders ücretleri

12.Sınıf matematik özel ders ücretleri çevre kurum ve kuruluşlara göre değerlendirildiğinde Mert Eğitim Merkezi’nde en uygun fiyat ve en nitelikli öğretmenlerin olduğunu tespit edersiniz. Bunun en önemli sebebi öncelikle öğretmenlerimizin özverili çalışmaları, akabinde Mert Eğitim’in yer sahibi olmasıdır. Mert Eğitim Merkezi’nde her zaman indirimli ücretler sunulmakta, her öğrenci ve veli indirimli özel ders hizmetinden faydalanmaktadır.

12.Sınıf matematik özel ders ücretleri olarak ödenen bedellerle tamamen özel ders alarak üniversite giriş sınavına ve okul sınavlarına hazırlanmak mümkündür. Bu imkan yalnızca Mert Eğitim Merkezi’nde özel anlaşmalar neticesinde sunulmaktadır. Birebir ders her zaman öğrencilerin en çok verim aldığı öğrenim şeklidir. Birebir ders seçenekleri tüm dersler için bulunmakta her dersin en az 10 yıl deneyimli öğretmenleri eğitim vermektedir.

12.Sınıf matematik özel ders ücretleri olarak minimum ücret avantajından yararlanmak için Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak özel ders randevunuzu oluşturabilirsiniz. Özel dersler her zaman en uygun fiyata ve her zaman en iyi öğretmenler tarafından verilen Mert Eğitim Merkezi’nde aynı zamanda toplu ders alarak veliler tarafından zaten ucuz olduğu belirtilen özel ders fiyatları daha da düşmektedir. Bu avantajlı fiyatlar sayesinde tüm öğrenciler öğrenim hayatları boyunca Mert Eğitim Merkezi’nden destek alabilir.

12.Sınıf matematik özel ders ücretleri birebir ders için ödenen ücretlerdir. Minimum ücret ile en iyi matematik öğretmenlerinden eğitim alacağınız Mert Eğitim Merkezi’nde 1 avantaj daha bulunmaktadır. O da öğrenciler 2 kişi olarak özel ders aldığında özel ders bedelini yarı yarıya paylaşmaktadır. Özel ders ücreti sabit olup herhangi bir artış olmamaktadır. İki kişi özel ders aldığında eşdeğer bilgi seviyesine sahip olmaları verim açısından önemlidir.

12.Sınıf matematik özel ders ücretleri olarak sizlere sunulan minimum bedeller ancak ve ancak Mert Eğitim’e özeldir. Farklı kurumlara emsal niteliği taşımamakta, tamamen spesifik bir fiyat politikası izlenmektedir. Tüm gelir düzeyine sahip ailelerin özel ders alabilmelerine olanak tanımak adına son derece cüzi bir rakama özel ders alabilir, toplu ders alarak bu bedeli ekstra olarak indirebilirsiniz.

12.Sınıf matematik özel ders fiyatları

12.Sınıf matematik özel ders fiyatları olarak öğrencilerimize son derece uygun bedele özel ders hizmeti sunmaktayız. Mert Eğitim Merkezi’nde özel ders aldığınızda özel ders bedeli matematik ve tüm dersler için aynı olmakta, derslere giren öğretmenler de en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleri olmaktadır. Başarılı öğrenciler başarılı öğretmenlerin eseridir.

12.Sınıf matematik özel ders fiyatları olarak uygun bedele özel ders alabileceğiniz Mert Eğitim Merkezi’nde görevli öğretmenler dışarıda ders verdiklerinde deneyimli öğretmen statüsünde fiyatlara özel ders vermektedir. Mert Eğitim Merkezi, öğretmenlerle anlaşmaları sayesinde özel ders bedelini minimuma çekebilmekte, bu da tüm öğrencilerin daha avantajlı ücretlerden özel ders alabilmelerine olanak sağlamaktadır.

12.Sınıf matematik özel ders fiyatları olarak üniversite giriş sınavına hazırlanan öğrencilerin alması gereken dersler düşünüldüğünde bir avantaj oluşturulması gerekmektedir. Bu avantajı da Mert Eğitim Merkezi toplu ders paketleriyle öğrenci ve velilere sağlamaktadır. Haftalık alınacak ders saati sayısı belirlendiği takdirde senelik toplam ders sayısı hesaplanmakta, tekabül eden ders sayısına göre birim özel ders bedelinde indirime gidilmektedir.

12.Sınıf matematik özel ders fiyatları olarak minimum ücret politikasıyla çok daha fazla öğrenciye hitap etmek kurumumuzun genel tutumudur. Öğrencilerin aldıkları eğitim son derece önemli olup, fiyat politikasının da önünde gelmektedir. Bir öğrenci bir dersten kesin olarak verim almalıdır. Bu durumu sağlamak için Mert Eğitim Merkezi yönetimi, öğretmen seçiminde önemli kriterlere sahiptir. Mert Eğitim, öğrencilere en fazla verimli olacak öğretmenleri tercih ederek öğrencilerin geleceklerine katkıda bulunur.

12.Sınıf matematik özel ders fiyatları olarak son derece cazip ücretler öğrencilere öğrenim hayatları boyunca destek alabilecekleri bir platform hazırlamaktır. Eğitim sistemimiz malum, farklılıklar kaçınılmaz, öğretmenler farklılıklara hemen adapte olan en nitelikli kişiler olduğundan birebir derslerle derslerdeki farklılıkları yakından öğrenerek, sınavlara en verimli şekilde hazırlanmak mümkündür.

12.Sınıf özel matematik dersi

12.Sınıf özel matematik dersi eğitimleri sayesinde öğrenciler üniversite giriş sınavına en iyi şekilde hazırlanır. Matematik özel derslerinde amaç öğrencilerin üniversite giriş sınavında maksimum soruyu doğru olarak cevaplandırabilmesini sağlamaktır. Bu uğurda öğrenciye gereken tüm bilgi ve deneyimi kazandırmak, öğrencilerin soruları rahatlıkla yapabilmelerini sağlamak, matematik öğretmenlerinin görevidir.

12.Sınıf özel matematik dersi eğitimleri ile ister TYT ister AYT sınavlarına en iyi şekilde hazırlabilirsiniz. Altyapınıza bağlı olarak haftada 1 ders ile 30 ders arasında dilediğiniz sayıda özel ders alabilirsiniz. 30 derse ihtiyaç duyabilecek öğrenci tabi bulunmamaktadır, buradaki ifade maksimum derste sınır bulunmadığını belirtmek içindir. Öğrenciler kendileri de ekstra çalışarak ihtiyaçları olan birebir matematik derslerini azaltabilir. Bu da aile bütçenizi rahatlatan bir çalışma olur.

12.Sınıf özel matematik dersi eğitimlerinde işlenen dersler, konu anlatımları ve soru çözümleri olarak ilerlemektedir. Öğrenci öncelikle bilmediği veya eksik olduğu konuları öğrenir. Akabinde konu ile ilgili soru çözümleri yaparak sınava en iyi ve etkili şekilde hazırlanır. Başarılı öğrenciler konuları öğrendikten sonra devamlı soru çözen, çözemediklerini öğretmenlerine sorarak öğrenen, sınava eksik konusu kalmadan giren ve ne yapacağını bilen öğrenciler olmaktadır. Bu yarışta en önemli olan bol soru çözmektir.

12.Sınıf özel matematik dersi eğitimlerinde öğrencilere soru çözme alışkanlığı kazandırılır. Öğrencilere anlatılan konularla ilgili ders bitimlerinde sorular verilir. Bir sonraki derse yapmaları için ödev olarak verilen matematik sorularını yapmaya çalışan, yapamadıklarını soran ve bununla yetinmeyip anlatılan konu ile ilgili ekstra sorular çözen öğrenciler kesin olarak başarıyı yakalar.

12.Sınıf özel matematik dersi eğitimlerinde temel amaç öğrencilerin YKS sınavında alacakları puanı maksimize etmektir. Matematik soruları YKS sınavının çok büyük bir bölümüne sahip olduğundan matematik dersine ekstra çaba sarf etmek mecburidir. Zorunlu olmasa da sistemin gereğinden ötürü matematik dersinde başarılı olmak şart olup, diğer dersleri de ihmal etmemek gerekmektedir. Sınava hazırlanan tüm öğrencilere başarılar, velilere de kolaylıklar dileriz.