12.SINIF İNGİLİZCE ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden İngilizce özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

12.Sınıf İngilizce Özel Ders

12.sınıf İngilizce özel ders eğitiminde diğer derslerde olduğu gibi 1 ders 40 dakika sürmektedir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta ders alabilme ayrıcalığına sahiptir. Özel derslerin en önemli farklılığı derslerin birebir olarak yapılması, öğrencinin gelişiminin öğretmen tarafından takip edilmesi ve istenilen gün ve saatlerde alınabilmesidir.

12.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri alanında uzman İngilizce eğitmenleri tarafından verilmektedir. İngilizce öğretmenleri öğrencilerin İngilizce derslerini sevmelerini hedefleyerek dersleri bu kapsamda anlatır. Öğrenciler İngilizce dersleriyle kısa zamanda notlarını yükseltebilir ve İngilizce’yi kullanabilecek seviyeye kısa sürede erişebilir.

12.sınıf İngilizce özel ders ihtiyacı olan öğrenciler için veliler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu alabilirler. Öğrenciler randevularını aldıktan sonra Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde derslerini alabilir. Öğrencilerin ders iptallerinde 24 saat önceden haber vermeleri önemle rica olunur.

12.sınıf İngilizce özel ders eğitimlerini İngilizce’yi öğrenmek adına alabileceğiniz gibi sınavlardan önce notların yüksek olması adına da alabilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyacına göre yapılan İngilizce özel dersler ile kısa sürede verim almak mümkündür. Lakin birebir İngilizce derslerinden alınacak verimi maksimuma çıkarmak için derslerden sonra konu tekrarı yapılmalı, verilen ödevler eksiksiz yerine getirilmelidir.

12.sınıf İngilizce özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye özel olarak yapılan birebir eğitimlerdir. Öğrenci dilerse kendi seviyesine eşdeğer düzeyde bir arkadaşı ile özel ders alma imkanına sahiptir. 2 kişi olarak alınan özel dersler için herhangi bir ücret artışı söz konusu değildir. Burada tek dikkat edilmesi gereken öğrencilerin eşdeğer seviyede olması ve birbirlerini yavaşlatmamasıdır.