12.SINIF DİL VE ANLATIM ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden dil ve anlatım özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

12.Sınıf Dil ve Anlatım Özel Ders

12.Sınıf Dil ve Anlatım özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli Dil ve Anlatım öğretmenleri tarafından verilmektedir. Öğrenciler Dil ve Anlatım derslerindeki eksiklerini kısa sürede gidererek Dil ve Anlatım dersinin bir sorun olmasına çözüm oluşturmaktadır.

12.Sınıf Dil ve Anlatım özel ders eğitimleri birebir olarak yapılmaktadır. Dileyen öğrenciler arkadaşlarıyla gelerek 2 kişi özel ders alabilir. 2 Kişi 1 özel ders alındığında öğrenciler özel ders ücretini aralarında bölüşmektedir. Her öğrencinin özel ders alabilmesi için bu opsiyonu tercih ederek ekonomi yapabilirsiniz.

12.Sınıf Dil ve Anlatım özel ders eğitimi Dil ve Anlatım derslerinde zorluk çeken, kaçırdığı konular olan veya anlamadığı konular olan öğrencilerin tercih ettiği bir özel derstir. Özel derslerle kısa sürede eksikler giderilir, anlaşılmayan konular kavranır, kaçırılan derslerin telafisi yapılır.

12.Sınıf Dil ve Anlatım özel ders alarak okul notlarınızı artırabildiğiniz gibi geleceğinizin belirlendiği sınavlara da hazırlık yapmış olursunuz. Özel derste en çok önem verdiğimiz konu derslerden alınan verimdir. Bu sebepledir ki öğretmenlerimizi Anadolu Yakası’nın en iyi öğretmenleri arasından tercih etmekteyiz.

12.Sınıf Dil ve Anlatım özel ders eğitimleri ile Dil ve Anlatım dersinde herhangi bir zorluk çekmezsiniz. Dil ve Anlatım ile ilgili tüm konularla ilgili soruları rahatlıkla çözebilecek seviyeye düzenli bir çalışma sonucunda erişirsiniz.