-
-

11.Sınıf Tarih Özel Ders

11.sınıf tarih özel ders eğitimi de diğer derslerde olduğu gibi 1 ders 40 dakika sürmektedir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta ders alabilme ayrıcalığına sahiptir. Özel derslerin en önemli farklılığı derslerin birebir olarak yapılması, öğrencinin gelişiminin öğretmen tarafından takip edilmesi ve istenilen gün ve saatlerde alınabilmesidir.

11.sınıf tarih özel ders eğitimleri alanında uzman tarih eğitmenleri tarafından verilmektedir. tarih öğretmenleri öğrencilerin tarih derslerini sevmelerini hedefleyerek dersleri bu kapsamda anlatır. Öğrenciler tarih dersleriyle kısa zamanda notlarını yükseltebilir.

11.sınıf tarih özel ders ihtiyacı olan öğrenciler için veliler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu alabilirler. Öğrenciler randevularını aldıktan sonra Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde derslerini alabilir. Öğrencilerin ders iptallerinde 24 saat önceden haber vermeleri önemle rica olunur.

11.sınıf tarih özel ders eğitimlerini tarih derslerindeki eksikleri gidermek adına alabileceğiniz gibi sınavlardan önce notların yüksek olması adına da alabilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyacına göre yapılan tarih özel dersler ile kısa sürede verim alabilirsiniz.

Bağdat cd. Tipi çıkmazı sk. No:1 Demirkan İş Merkezi A-Blok Kat:3 Daire:18 Küçükyalı / Maltepe