11.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

11.Sınıf Matematik Özel Ders

11.Sınıf matematik özel ders eğitimi ile öğrencilerin korkulu rüyası olan 11.sınıf matematik konularında destek vermekteyiz. En az 10 yıl deneyimli matematik öğretmenleri tarafından verilen takviye derslerle öğrenci matematikteki eksiklerini hızla giderir. İşlenen konularla ilgili verilen ödevleri eksiksiz yerine getiren öğrenciler matematik konularını kalıcı bir şekilde öğrenir.

11.Sınıf matematik özel ders eğitimleri üniversiteye hazırlık açısından son derece önem arz etmektedir. 11.Sınıfta üniversite giriş sınavı açısından çok değerli konular işlenmektedir. Öğrencilerin bu konuları eksiksiz öğrenmesi ve bu konularla ilgili bol soru çözmesi gerekir. Üniversite giriş sınavında başarı asla şansla elde edilebilecek bir kazanım değildir. Öğrenciler tüm konulara hakim olmalı, gelebilecek sorulara hazır olabilecekleri bir eğitim almalıdır.

11.Sınıf matematik özel ders takviyesi ile öğrencilerin 11.sınıfta gördüğü matematik konularından zorlandıkları üzerinde durulur. Kısa sürede bu konulardaki eksiklerini gideren öğrencilerin bu konularla ilgili bol soru çözmesi üniversite sınavı için önemlidir. Sınavda lise konularından bol soru gelmekte, bu soruları doğru cevaplandırmak sıralamayı büyük ölçüde etkilediği için önem arz etmektedir.

11.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin eksik oldukları konuların üzerinde yoğunlaşılarak birebir gerçekleştirilir. İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi'nde lise öğrencilerine matematik eğitimi vermektedir. Öğrenciler düşük not aldıkları zaman özel ders alma ihtiyacı hissederler. Düzenli olarak özel ders aldıktan sonra öğrenciler düşük notlarını düzeltecek bilgiye ve deneyime ulaşır.

11.sınıf matematik özel ders alan bir öğrenci öğrendiği konuyla ilgili dersten sonra mutlaka konuyu unutmadan bol soru çözümü yapmalıdır. Sonraki dersinde de çözemediği soruları işaretleyerek öğretmenine özel dersinde sormalıdır. Öğrenci bu şekilde çalışırsa kesin olarak başarıyı yakalar ve o konuyla ilgili tüm soruları çözer. Matematik dersinde temel olan konularla ilgili bol soru çözmektir. Soru çözen öğrenciler öncelikle soru türlerini tanıyarak tecrübelerini artırır. Sonrasında soru türlerine göre hangi çözüm yöntemlerini uygulayacağını belirleyebilir.

11.sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, matematik öğretmenliği formasyonlu eğitimcilerdir. Öğretmenlerin ders anlatımlarındaki başarısı öğrencilerin ders notlarındaki artışı sağlamaktadır. Bunun yanında matematik özel dersleriyle öğrenciler üniversite giriş sınavına da hazırlanmış olur, çıkabilecek tüm soruları rahatlıkla çözebilecek seviyede matematik bilgisine ulaşır.