11.SINIF KİMYA ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden kimya özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

11.Sınıf Kimya Özel Ders

11.Sınıf kimya özel ders alarak kimya dersindeki eksiklerinizi giderebilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi kimya öğretmenlerinden birebir özel dersle kimya konularını en iyi şekilde öğrenebilir, çıkabilecek kimya sorularını doğru bir şekilde çözebilmenin bilgisine erişebilirsiniz. Öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden biri olan kimya dersinin aslında zor olmadığını birebir kimya dersinde göreceksiniz. İyi bir öğretmenle hiç bir ders zor kabul edilemez.

11.Sınıf kimya özel ders eğitimleri tamamen öğrenciye yönelik birebir olarak yapıldığından öncelikle öğrencinin kimyadaki eksik konularına odaklanılır. Öğrencinin eksik konuları giderildikten sonra konularla ilgili sorular çözmesi için ödevlendirme yapılır. Öğrenci aldığı birebir kimya özel derslerinden maksimum verim elde edebilmek için bu ödevlendirmeyi eksiksiz yerine getirmesi gerekmektedir.

11.Sınıf kimya özel ders eğitimlerinde öğrenciler konu konu ilerleyebileceği gibi direkt yalnızca zorluk çektiği konuya da odaklanabilir. Öğrenci düzenli olarak kimya dersi alarak derste eksiğinin kalmamasını sağlayabilir. Veyahut ihtiyaç duydukça belli konulardan kimya eğitimi alarak eksik gidermeye yönelik yapılabilir.

11.Sınıf kimya özel ders eğitimleri hem okul derslerine yardım olur, hem de geleceğimizin belirlendiği üniversite giriş sınavlarından yüksek puan alabilmemize yardımcı olur. Deneyimli kimya öğretmenleri tarafından sınavlara hazırlanmak her zaman avantaj sağlamış, öğrencilerin gayretiyle taçlanmıştır.

11.Sınıf kimya özel ders eğitimlerini birebir alabileceğiniz gibi 2 kişi olarak ta alma hakkına sahipsiniz. Bir öğrenci kendi ile eşdeğer bilgi birikimine sahip bir arkadaşıyla kimya özel dersi alarak ücreti yarı yarıya paylaşabilir.