11.SINIF BİYOLOJİ ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden biyoloji özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

11.Sınıf Biyoloji Özel Ders

11.Sınıf biyoloji özel ders eğitimi birebir olarak alınabildiği gibi 2 kişi olarak ta alınabilmektedir. Öğrenciler özel ders ücretini aralarında paylaşarak özel ders alabilme imkanına sahiptir. Mert Eğitim Merkezi’nde biyoloji özel dersini diğer özel derslerde olduğu gibi en az 10 yıl deneyimli biyoloji öğretmeni vermektedir.

11.Sınıf biyoloji özel ders alarak okul notlarını yükseltebilirsiniz. Aynı zamanda biyoloji konularındaki eksiklerinizi gidererek üniversite giriş sınavında çıkabilecek biyoloji sorularına da hazır olursunuz. Biyoloji özel derslerini düzenli olarak alan öğrenciler biyoloji derslerinde kısa sürede başarıya ulaşır.

11.Sınıf biyoloji özel ders eğitimleriyle biyoloji dersi artık bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Biyoloji bir çok öğrencinin zorluk çektiği bir derstir. Anadolu Yakası’nın en iyi öğretmenleri tarafından verilen biyoloji özel dersleriyle bu dersten zorluk çekmenize çözüm bulunmuş olur.

11.Sınıf biyoloji özel ders eğitimleriyle biyoloji konularını tekrar eder, anlamadığınız yerleri anlar ve çıkabilecek tüm sorular hakkında bilginiz olup doğru cevaplandırabilecek yetkinliğe erişebilirsiniz. Uzman öğretmenler tarafından öğretilen biyoloji konularını rahatlıkla anlayabileceksiniz.

11.Sınıf biyoloji özel ders eğitimini tek tek alabildiğiniz gibi haftalık bir programa sabitleyebilirsiniz. Dilerseniz özel ders paketlerimizden faydalanarak özel ders haklarınızı gerekli gördüğünüz durumlarda biyolojiden yana kullanabilirsiniz.