10.SINIF TARİH ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden tarih özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

10.Sınıf Tarih Özel Ders

10.sınıf tarih özel ders eğitimi de diğer derslerde olduğu gibi 1 ders 40 dakika sürmektedir. Öğrenciler diledikleri gün ve saatlerde diledikleri yoğunlukta ders alabilme ayrıcalığına sahiptir. Özel derslerin en önemli farklılığı derslerin birebir olarak yapılması, öğrencinin gelişiminin öğretmen tarafından takip edilmesi ve istenilen gün ve saatlerde alınabilmesidir.

10.sınıf tarih özel ders eğitimleri alanında uzman tarih eğitmenleri tarafından verilmektedir. tarih öğretmenleri öğrencilerin tarih derslerini sevmelerini hedefleyerek dersleri bu kapsamda anlatır. Öğrenciler tarih dersleriyle kısa zamanda notlarını yükseltebilir.

10.sınıf tarih özel ders ihtiyacı olan öğrenciler için veliler Mert Eğitim Merkezi’ni arayarak randevu alabilirler. Öğrenciler randevularını aldıktan sonra Küçükyalı’da bulunan Mert Eğitim Merkezi’nde derslerini alabilir. Öğrencilerin ders iptallerinde 24 saat önceden haber vermeleri önemle rica olunur.

10.sınıf tarih özel ders eğitimlerini tarih derslerindeki eksikleri gidermek adına alabileceğiniz gibi sınavlardan önce notların yüksek olması adına da alabilirsiniz. Öğrencilerin ihtiyacına göre yapılan tarih özel dersler ile kısa sürede verim almak için derslerde eksiklerinizi gidermek adına yapılan konu anlatımlarının tekrarını derslerden sonra yapmalı, verilen ödevleri eksiksiz bir şekilde yerine getirmelisiniz.

10.sınıf tarih özel ders eğitimlerinde öğretim faaliyetini gerçekleştiren tarih öğretmenleri en az 10 yıl deneyime sahip profesyonel eğitimcilerdir. Öğrencilerin tecrübeli tarih öğretmenlerinden faydalanmaları adına Mert Eğitim Merkezi uygun ortam oluşturmuştur. Sizler de deneyimli tarih öğretmenleri ile sınavlara hazırlanmak için özel ders alarak hem okul notlarında hem de üniversite giriş sınavında tarih dersinde başarıya ulaşabilirsiniz.