10.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

10.Sınıf Matematik Özel Ders

10.Sınıf matematik özel ders takviyesine ihtiyaç duyan yüzlerce öğrenci bulunmaktadır. Fark yaratmak için lisenin en zor senelerinden biri olan lise 2.sınıfında öğrenciye ihtiyacı olan matematik desteğini vermek hem okulda matematik dersinde rahat etmesini sağlar hem de üniversiteye hazırlık olarak öğrencinin en iyi şekilde ilerlemesini sağlar. Öğrencilerin 10.sınıf gibi kritik bir dönemde matematik takviye alması işlenen zor konuları iyice kavramasını sağlayan önemli bir avantajdır.

10.Sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin yeni konular görmesinden dolayı zorluk çekmesiyle ihtiyaç olarak ortaya çıkmaktadır. Öğrencilerin en iyi matematik öğretmenlerinden destek alabileceği Mert Eğitim Merkezi’nde öğrencilerle birebir ilgilenilir. Okul sınavlarına hazırlık yapan öğrencilerin talep ettikleri konulara yönelik birebir matematik dersi verilerek öğrencilerin sınavlarına en iyi şekilde hazırlanmaları sağlanır.

10.Sınıf matematik özel ders takviyesi alarak lise 2’de görülen matematik konularının bir problem olması durumunu ortadan kaldırabilirsiniz. Öğrencilerin deneyimli matematik öğretmenlerinden birebir olarak matematik desteği alması ile öğrencilerde fark edilir düzeyde gelişim sağlanır. Öğrencilerdeki bu gelişim okulda öğretmenleri tarafından da görülür. Okul notlarındaki yükseliş te öğrencinin iyi yönde ilerlediğinin bir diğer göstergesidir. 10.sınıfta matematikte kesin başarı sağlamak için düzenli olarak matematik takviyesi almak gerekir.

10.sınıf matematik özel ders eğitimleri öğrencilerin eksik oldukları konuların üzerinde yoğunlaşılarak birebir gerçekleştirilir. İstanbul Anadolu Yakası'nın en iyi öğretmenleri Mert Eğitim Merkezi'nde lise öğrencilerine matematik eğitimi vermektedir. Öğrenciler düşük not aldıkları zaman özel ders alma ihtiyacı hissederler. Düzenli olarak özel ders aldıktan sonra öğrenciler düşük notlarını düzeltecek bilgiye ve deneyime ulaşır.

10.sınıf matematik özel ders alan bir öğrenci öğrendiği konuyla ilgili dersten sonra mutlaka konuyu unutmadan bol soru çözümü yapmalıdır. Sonraki dersinde de çözemediği soruları işaretleyerek öğretmenine özel dersinde sormalıdır. Öğrenci bu şekilde çalışırsa kesin olarak başarıyı yakalar ve o konuyla ilgili tüm soruları çözer. Matematik dersinde temel olan konularla ilgili bol soru çözmektir. Soru çözen öğrenciler öncelikle soru türlerini tanıyarak tecrübelerini artırır. Sonrasında soru türlerine göre hangi çözüm yöntemlerini uygulayacağını belirleyebilir.

10.sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren öğretmenler en az 10 yıl deneyimli, matematik öğretmenliği formasyonlu eğitimcilerdir. Öğretmenlerin ders anlatımlarındaki başarısı öğrencilerin ders notlarındaki artışı sağlamaktadır. Bunun yanında matematik özel dersleriyle öğrenciler üniversite giriş sınavına da hazırlanmış olur, çıkabilecek tüm soruları rahatlıkla çözebilecek seviyede matematik bilgisine ulaşır.