1.SINIF MATEMATİK ÖZEL DERS

En iyi öğretmenlerden matematik özel ders almak için 0216 388 82 34 numaralı telefonu arayınız.

Özel Ders

En az 10 yıl deneyimli branş öğretmenlerinden istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz yoğunlukta ders alabilirsiniz. Derslerinizi isterseniz sabitleyebilir, isterseniz de ihtiyaç duydukça alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Mert Eğitim Merkezi danışmanları ile görüşmek ve özel ders randevunuzu oluşturmaktır. 

mert-egitim-sinif
etut-dersi
sinif

1.Sınıf Matematik Özel Ders

1.Sınıf matematik özel ders eğitimleri en az 10 yıl deneyimli öğretmenler tarafından birebir olarak öğrenciye özel verilen derslerdir. Öğrencilerin matematik işlemlerini yeni öğrendikleri 1.sınıfta siz değerli veliler öğrencilerinizle ilgilenerek derslerine yardımcı olmalısınız. Öğrencilerinizin matematikte eksiklikleri olduğunu tespit ettiğinizde öğrencilere yardımcı olamadığınız durumlarda birebir matematik özel dersi alarak öğrencilerinizin matematik eksiklerini giderebilirsiniz.

1.Sınıf matematik özel ders eğitimlerini veren ilkokul matematik öğretmenleri devlet okullarında veya özel okullarda matematik öğretmeni olarak görevli eğitimcilerdir. Formasyon sahibi eğitimcilerin öğrencilere nakşetmesi hem verimli hem de nitelikli bir eğitim için gerekli olmaktadır. Öğrencilerin matematiği sevmesi için matematiği yapabileceğini öğrenmesi gerekir. Matematiği sevmeyen öğrencilerinize matematiği sevdirme yöntemini biliyoruz.

1.Sınıf matematik özel ders takviyesi alarak öğrencinizin matematik dersinde henüz temellerinin atıldığı aşamada nitelikli matematik öğrenmesini sağlayabilirsiniz. Matematik birçok öğrencinin yıllarca zorluk çektiği derslerdendir. Deneyimli matematik öğretmenlerinden birebir matematik takviyesi alarak gelecek yıllarda öğrencinizin matematik dersinde başarılı olmasını garantileyebilirsiniz. Erken müdahale ile geleceğinizi şekillendirebilir, başarılı bir öğrenci yetiştirebilirsiniz.

1.Sınıf matematik özel ders eğitimleri temiz, ferah, güzel, aydınlık, özel tasarımı yapılmış özel ders kabinlerinde, uzman, genç, güler yüzlü, sevecen, branşında iddialı, işini aşk ile yapan matematik öğretmenleriyle, sizin çocuğunuz arasında birebir ders şeklinde gerçekleşir. Öğretmenlerimiz özel derste sadece sizin çocuğunuzun eksiklerini gidermeye odaklıdırlar. Konu tekrarlarını yaptırıp, yeni konuları öğretirler.

1.Sınıf matematik özel ders eğitimlerine, okulun açılması ile başlanılırsa düzenli olarak öğrencinin ihtiyacına göre her hafta ders alındığında başarı mutlaka elde ediliyor. Üstelik hiçbir konu öğrenilmeden geçilmemiş oluyor. Bir yandan da okul sonlarında olacak büyük sınavlara da hazırlanmış oluyor.

1.Sınıf matematik özel ders eğitimlerine her hafta gelmek zorunda değilsiniz. Yazılı zamanlarında 1.sınıf matematik özel ders randevusu alıp, yazılıya yönelik öğretmenle birebir çalışılabilir ya da anlamadığınız konularda matematik özel ders randevusu alabilirsiniz. Anlamadığınız konuyu öğrenmek amacıyla da 1.sınıf matematik özel derslerine katılabilirsiniz.