1.Sınıf Geometri Özel Ders

1.sınıf geometri özel ders eğitimlerinde öğrencilerin geri kaldığı konular pekiştirilir. Yapamadıkları hakkında tespitler yapıldıktan sonra o konuların üzerinde yoğunlaşılarak öğrencinin iyi öğrenmesi sağlanır. Öğrencilerin özellikle bağlantılı konularda geri kalmaları sonrasında işleyecekleri konularda da geri kalmalarına sebep olur. Bu da erken yaşta öğrencilerin temelinin zayıf olmasına sebebiyet verir.

1.sınıf geometri özel ders öğretmenleri en az 10 yıl deneyimli branş öğretmenleridir. Öğrencilere hangi konuları ne şekilde anlatacağını bilen profesyonel öğretmenler ile kısa sürede öğrenci iyi bir seviyeye ulaşır. Bunun sağlanması için düzenli olarak özel derse gelmek gerekebilir. Öğrenci belli bir seviyeden sonra kendisi de dersleri iyi dinleyerek ve kendi çalışarak devam edebilir.

1.sınıf geometri özel ders eğitimleri genellikle ileriki dönemlerin temeli niteliğindedir. İlk 4 sınıf boyunca işlenenleri iyi öğrenen öğrenciler sonraki sınıflarda son derece rahat etmektedir. Her konuyu anlama potansiyeline ulaşmış, başarılı öğrenciler olmaktadır. Matematik ve geometri derslerinde en önemli nokta temeli sağlam oluşturmaktadır. Öğrenciler bu yaşlarda öğrendiklerini ömür boyu kullanacaktır.

1.sınıf geometri özel ders almak isteyen öğrenciler veya aldırmak isteyen veliler genellikle öğrencilerin eksiklerinin giderilmesi ve ödevlerinin yapılmasını beklemektedir. Bizler de bunun bilincinde olarak özel ders eğitimlerinde öğrencilerin ödevlerine de yardımcı oluyoruz. Esnek bir özel ders eğitimi ile öğrencilerin başarısı için elimizden gelen tüm gayreti özverili bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

1.sınıf geometri özel ders eğitimlerinden sonra öğrencilerin sınav notlarında hızla artış gözlemlenir. Lakin tüm sene boyunca sınavdan önce 1 ders ile mucize yaratılması beklenmesi mümkün değildir. Eksikliğin hissedildiği andan itibaren özel derse gelinmeli yoksa daha önce belirttiğimiz gibi zincir şeklinde ilerleyen konuların kaçırılması ve anlaşılamaması durumu ortaya çıkar. Bu sebeple erken davranmak gerekir. Başarılı bir öğrenci ancak ve ancak bilinçli veliler ile başarıyı yakalayabilir.